16/06/2026
Panna Mária nás pozvala modliť sa deviatnik k 45. výročiu zjavení.
Začína sa zajtra 16.6.2026 modlitbou ruženca o 22.00 na Podbrde pri soche Panny Márie a o 23.00 bude zjavenie.
MaryTV bude každý večer naživo vysielať túto spoločnú modlitbu – www.MaryTv.tv.
🙏Pridajte sa k spoločnej modlitbe.