10/06/2026
Dawno nas tu nie było.... ale jak tu pisać jak ciepły piasek masuje stopy, goście objadają się czereśniami i arbuzem z fetą, a my jesteśmy gdzieś pomiędzy kolejną wycieczką, a śmiejącymi się dziećmi na plaży.
Jednym słowem LATO w pełni. I to już nasze czwarte razem z Wami :) ☀️☀️☀️
A jak zaczął się czerwiec u was? Jesteście już gdzieś nad wodą czy jeszcze czekacie na wakacje?