Pod Dębem

Pod Dębem Obiekt "Pod Dębem" w swojej ofercie posiada 14 pokoi dwuosobowych, bar, restaurację oraz mini zoo.

Godziny otwarcia:
Bar
6:00-22:00
Restauracja
14:00-19:30 (pon. - sb.)
13:00-19:30 (ndz.)

Zapraszamy dziś na pyszny domowy obiad do restauracji Pod Dębem!🏡🍛Polecamy:*Rosół z kołdunami- aromatyczny i pełen trady...
22/08/2026

Zapraszamy dziś na pyszny domowy obiad do restauracji Pod Dębem!🏡

🍛Polecamy:
*Rosół z kołdunami- aromatyczny i pełen tradycyjnego smaku
*Udko z kurczaka faszerowane szynką, podane z ćwiartkami ziemniaków oraz zestawem surówek.

Smacznie, domowo i w miłej atmosferze.☺️
Czekamy na Was! ❤

🍨 Ochłodź się z nami! 🌞Zapraszamy do Restauracji Pod Dębem na pyszne desery lodowe! 🍦✨Kremowe lody, świeże owoce, bita ś...
15/08/2026

🍨 Ochłodź się z nami! 🌞

Zapraszamy do Restauracji Pod Dębem na pyszne desery lodowe! 🍦✨
Kremowe lody, świeże owoce, bita śmietana i słodkie dodatki – idealny sposób na letnią chwilę przyjemności.

Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi lub po prostu spraw sobie odrobinę słodkiej radości. 💚

📍 Restauracja Pod Dębem – czekamy na Ciebie!

🌳 *Zapraszamy do Restauracji Pod Dębem w Osowej!* 🌳Szukasz pomysłu na pyszny, domowy obiad? Mamy dla Ciebie wyjątkowe pr...
25/07/2026

🌳 *Zapraszamy do Restauracji Pod Dębem w Osowej!* 🌳

Szukasz pomysłu na pyszny, domowy obiad? Mamy dla Ciebie wyjątkowe propozycje dnia! 🍽️

🥣 *Zupa meksykańska* – aromatyczna, sycąca i pełna wyrazistego smaku.

🍛 *Gulasz z żołądków indyczych z kaszą* – tradycyjne, domowe danie przygotowane z najwyższą starannością, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom polskiej kuchni.

Zapraszamy!
Restauracja czynna w godzinach: pn-sb 14:00-19:30, nd 13:00-19:30
📍 Osowa 26B, 98-405 Galewice

Z naszej kuchni już unoszą się aromaty🤤😋Co dzisiaj polecamy?❤Zupa szczawiowa, która przeniesie Was w czasy dzieciństwa. ...
18/07/2026

Z naszej kuchni już unoszą się aromaty🤤😋
Co dzisiaj polecamy?❤
Zupa szczawiowa, która przeniesie Was w czasy dzieciństwa.
Na drugie danie aromatyczna wołowina w sosie chrzanowym podana z groszkiem i marchewką oraz ziemniakami.
Masz ochotę na pyszny domowy obiad?
Zapraszamy!☺️

Zadbaj o swoje codzienne, domowe posiłki i skorzystaj z nowej oferty naszej Agroturystyki! 🍴Wystartowały zapisy na miesi...
14/07/2026

Zadbaj o swoje codzienne, domowe posiłki i skorzystaj z nowej oferty naszej Agroturystyki! 🍴
Wystartowały zapisy na miesięczny pakiet obiadowy dostępny od poniedziałku do piątku!
Zapewnij sobie pyszne, świeże jedzenie przez cały miesiąc bez konieczności codziennego gotowania.
Cena hit jedyne 25,00zł zupa oraz drugie danie! 🤩

📞Kontakt pod nr. tel. 514-534-297
📍Lokalizacja Osowa 26B, 98-405 Galewice

Sezon w pełni, dlatego w restauracji Pod Dębem przygotowaliśmy dla Was prawdziwie letnie, wykwintne nowości!W ten weeken...
12/07/2026

Sezon w pełni, dlatego w restauracji Pod Dębem przygotowaliśmy dla Was prawdziwie letnie, wykwintne nowości!
W ten weekend zapraszamy na dwa wyjątkowe specjały:
🤩Zupa z młodego bobu: aksamitna, delikatna i pełna świeżego, letniego aromatu.
🤩Polędwiczki z borowikami: soczyste mięso w towarzystwie aromatycznych, leśnych grzybów i aksamitnego sosu.
Wpadnijcie do nas i poczujcie prawdziwy smak lata! 🍴
Do zobaczenia!
Osowa 26B, 98-405 Galewice

Masz ochotę na coś słodkiego? Wpadaj do Pod Dębem na chrupiące, puszyste i gorące gofry! Czekają na Ciebie klasyczne sma...
04/07/2026

Masz ochotę na coś słodkiego? Wpadaj do Pod Dębem na chrupiące, puszyste i gorące gofry!
Czekają na Ciebie klasyczne smaki z cukrem pudrem oraz bogate desery z dużą porcją bitej śmietany, świeżymi owocami i ulubionymi polewami czy marmoladą!
Do zobaczenia! 😍🍫🍰🍨

Szukasz idealnego pomysłu na obiad? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! 🤩W naszym menu zagościła dziś aromatyczna zupa grzy...
04/07/2026

Szukasz idealnego pomysłu na obiad? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! 🤩
W naszym menu zagościła dziś aromatyczna zupa grzybowa przygotowana ze świeżych maślaków – gęsta, kremowa i pachnąca lasem.🍲
Dla miłośników wykwintnych dań polecamy soczystą polędwiczkę wieprzową podawaną w sosie z leśnymi rydzami oraz pyzami ziemniaczanymi.😋
To prawdziwy luksus z polskiego lasu!
Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki!
📍Osowa 26B, 98-405 Galewice

Niedzielny obiad jak u Mamy? Zapraszamy do restauracji Pod Dębem! 🌳🥘Tęsknicie za smakami prawdziwej, domowej kuchni? W t...
27/06/2026

Niedzielny obiad jak u Mamy? Zapraszamy do restauracji Pod Dębem! 🌳🥘
Tęsknicie za smakami prawdziwej, domowej kuchni? W ten weekend serwujemy absolutne klasyki, które skradną Wasze serca:
💛 Złocisty rosół z perliczki – esencjonalny, aromatyczny, gotowany na wolnym ogniu.
🤎 Tradycyjne rolady wołowe – kruche, idealnie doprawione, podawane z aromatycznym sosem, kluskami ziemniaczanymi i czerwoną kapustą.
Zadbajcie o pyszny początek weekendu i wpadajcie do nas na rodzinny obiad. Gwarantujemy miłą atmosferę i wyjątkowe smaki.
Do zobaczenia!😊
📍Osowa 26B, 98-405 Galewice

Adres

Osowa 26B
Galewice
98-405

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 06:00 - 22:00
Wtorek 06:00 - 22:00
Środa 06:00 - 22:00
Czwartek 06:00 - 22:00
Piątek 06:00 - 22:00
Sobota 06:00 - 22:00
Niedziela 06:00 - 22:00

Telefon

+48514534297

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pod Dębem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pod Dębem:

Skróty

Udostępnij

Kategoria