Osada Zbójnicka Turnia

Osada Zbójnicka Turnia Stylowe domki🏠 w samym ❤️sercu🏔️Tatr. Doskonała lokalizacja, wysoki standard, jacuzzi, sauna.

Osada Zbójnicka Turnia 🏔️ Tatry Zachodnie na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, z którego w kilka minut wejdziesz na naj...
18/07/2026

Osada Zbójnicka Turnia
🏔️ Tatry Zachodnie na wyciągnięcie ręki!

Szukasz miejsca, z którego w kilka minut wejdziesz na najpiękniejsze szlaki Tatr? 🌲🥾

Osada Zbójnicka Turnia w Kirach to idealna baza wypadowa dla miłośników gór, aktywnego wypoczynku i relaksu. To właśnie stąd rozpoczniesz wędrówkę po najpiękniejszych zakątkach Tatr Zachodnich, a po powrocie odpoczniesz w komfortowych warunkach, z dala od miejskiego zgiełku.

📍 Kiry 40, Kościelisko

🥾 Najbliższe wejścia na szlaki:

✅ Wylot Doliny Kościeliskiej – ok. 300 m
✅ Wylot Doliny Chochołowskiej – ok. 2 km
✅ Droga pod Reglami
✅ Dolina Lejowa
✅ Dolina Miętusia

🏔️ Zdobądź najpiękniejsze szczyty Tatr Zachodnich:

• Czerwone Wierchy
• Ciemniak
• Krzesanica
• Małołączniak
• Kopa Kondracka
• Grześ
• Rakoń
• Wołowiec
• Starorobociański Wierch
• Błyszcz
• Trzydniowiański Wierch

🏡 Po dniu pełnym górskich przygód wróć do miejsca stworzonego z myślą o wypoczynku. Komfortowe domki, spokojna okolica i bliskość natury sprawią, że każda chwila będzie prawdziwym relaksem.

✨ Dla naszych Gości dostępna jest również kameralna strefa SPA. Po wcześniejszej rezerwacji możesz zrelaksować się w whirlpool bath oraz saunie – to idealny sposób na regenerację po całym dniu spędzonym na szlaku.

W okolicy czeka na Ciebie jeszcze więcej atrakcji:

♨️ Termy Chochołowskie – doskonałe miejsce na relaks dla całej rodziny.
🇸🇰 Bliskość granicy ze Słowacją – tylko kilkanaście minut jazdy samochodem dzieli Cię od słowackich Tatr i urokliwych miejscowości.
🧀 Tradycyjne bacówki – spróbuj prawdziwych oscypków, bundzu, bryndzy i innych regionalnych serów prosto od miejscowych baców.
🍽️ Regionalne karczmy i restauracje – odkryj smaki Podhala i góralską gościnność.

Dlaczego warto wybrać Osadę Zbójnicka Turnia?

✔️ Komfortowe, w pełni wyposażone domki
✔️ whirlpool bath i sauna (po wcześniejszej rezerwacji)
✔️ Bezpłatny parking
✔️ Wi-Fi
✔️ Miejsce na grilla i wspólne wieczory
✔️ Wyjątkowa lokalizacja tuż przy wejściu do Tatrzańskiego Parku Narodowego

🌄 Odkryj magię Tatr o każdej porze roku i spraw, aby Twój pobyt był pełen niezapomnianych wspomnień.

📅 Zarezerwuj swój pobyt już dziś!

☎️ +48 724 850 440

bath

06/05/2026
🚨 UWAGA, UWAGA❗️ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live🏆  Dziękujemy Wam wszystkim za ogromn...
15/04/2026

🚨 UWAGA, UWAGA❗️
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live🏆

Dziękujemy Wam wszystkim za ogromne zaangażowanie, kreatywność i serce włożone w odpowiedzi 💛
Czytaliśmy każdy komentarz… i uwierzcie – wybór wcale nie był łatwy!

Ale jeden z nich skradł nasze serca ❤️
Za humor, lekkość, pomysłowość i tę piękną, rodzinną energię…

✨ Zwyciężczynią konkursu zostaje… ✨

👉 Justyna Orawczak 🥇

Gratulujemy! 🥳
Zwyciężczynię prosimy o wiadomość na Messenger w celu ustalenia szczegółów pobytu ⛰️💛

Dziękujemy z całego serca ♥️ Monice Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live za to, że razem mogliśmy stworzyć coś tak wyjątkowego 💛
To była piękna inicjatywa i ogromna przyjemność ✨

Mamy też coś dla wszystkich uczestników ✨
Z hasłem „Splendor ROOM” otrzymacie 10% zniżki na pobyt u Nas 💛

Zniżka obowiązuje przy rezerwacji telefonicznej i liczona jest od ceny widniejącej na Booking. Dotyczy pobytów w miesiącach: kwiecień, maj i czerwiec (z wyłączeniem weekendu majowego oraz długiego weekendu czerwcowego) 🌿

Dziękujemy, że jesteście ❤️ wśród fanów
Do zobaczenia w Osada Zbójnicka Turnia

LAST MINUTE 🌷 Ostatni wolny domek w terminie 08.05-10.05🌷💜🌷💫 Osada Zbójnicka Turnia – komfortowe domki dla 8 osób:✔️ 2 s...
13/04/2026

LAST MINUTE 🌷 Ostatni wolny domek w terminie 08.05-10.05🌷
💜🌷

💫 Osada Zbójnicka Turnia – komfortowe domki dla 8 osób:
✔️ 2 sypialnie 4-osobowe
✔️ przestronny salon
✔️ w pełni wyposażona kuchnia
✔️ duży taras + miejsce do grillowania

💆‍♀️ Relaks, który robi różnicę
🫧 wewnętrzne whirlpool bath z dużym TV
🧖 sauna
🤍 cisza, prywatność i spokój

📍 Idealna baza na wiosenne wyjścia
🚶‍♂️ 200 m do wejścia do Doliny Kościeliskiej
🌄 blisko Doliny Chochołowskiej i Lejowej
🌿 mniej ludzi, więcej natury
🧀 bacówki z oscypkami
🥾 restauracje i sklepy górskie
💦 Termy Chochołowskie w pobliżu

🚐 Na życzenie – bus 8-osobowy (zawiezie i odbierze)

Wiosna w Tatrach to nie tylko widoki…
to spokój, którego naprawdę potrzebujesz.

Niezależnie czy marzysz o górskich wędrówkach, romantycznym weekendzie, czy rodzinnej przygodzie – Osada Zbójnicka Turnia czeka właśnie na Ciebie!

📅 Nie zwlekaj !
📞 Rezerwacja: 724850440
📍 Osada Zbójnicka Turnia – wypoczynek w samym sercu ❤️ Tatr 🏔️

Osada Zbójnicka Turnia – wypocznij w samym sercu ❤️ Tatr ⛰️ ✨Są miejsca, które się odwiedza…i są takie, których się dośw...
07/04/2026

Osada Zbójnicka Turnia – wypocznij w samym sercu ❤️ Tatr ⛰️ ✨

Są miejsca, które się odwiedza…
i są takie, których się doświadcza.

💫 Przestronne domki dla 8 osób
Stworzone z myślą o wygodzie i wspólnym czasie:
✔️ 2 sypialnie 4-osobowe z balkonami
✔️ duży, jasny salon z wygodną rozkładaną sofą
✔️ w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, czajnik, ekspres do kawy, toster, płyta indukcyjna, naczynia)
✔️ 2 łazienki z prysznicem (pralka, suszarka do włosów )
✔️ przestronny taras z meblami ogrodowymi
✔️ prywatna strefa grillowa
✔️ szybkie Wi-Fi i prywatny parking

💆‍♀️ Strefa relaksu
🫧 wewnętrzne whirlpool bath z dużym smart TV
🧖 sauna, która rozgrzeje po górskich wędrówkach
🤍 pełna prywatność i komfort

📍 Wyjątkowa lokalizacja
🚶‍♂️ 200 m do wejścia do Doliny Kościeliskiej - jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach, doskonała baza wypadowa na piesze wycieczki
🌄 w pobliżu również Dolina Chochołowska i Lejowa
🎿 trasy biegowe i stoki narciarskie
🐎 stadnina koni
🧀 bacówki z prawdziwymi oscypkami
🥾 sklepy górskie i dobre restauracje
💦 blisko Termy Chochołowskie
🇸🇰 12 km do granicy ze Słowacją

🚐 Dodatkowy komfort
Na życzenie gości – bus 8-osobowy, który zawiezie i odbierze w dowolnym momencie.

✨ Zarezerwuj swój pobyt i poczuj magię Tatr 💫⛰️

☎️ +48 724 850 440

🔝

Osada Zbójnicka Turnia enjoys a location in Kościelisko, 5.1 miles from Gubalowka Mountain Train Station and 5.5 miles from Zakopane Railway Station.

Miejsce to tylko przestrzeń – to ludzie nadają mu duszę i to właśnie ludzie sprawiają, że chwile nabierają znaczenia, a ...
07/04/2026

Miejsce to tylko przestrzeń – to ludzie nadają mu duszę i to właśnie ludzie sprawiają, że chwile nabierają znaczenia, a miejsca zaczynają żyć ✨ ✨

Monika Jaskólska i Robert, dzieci Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live – dziękujemy za zaufanie i za to, że właśnie u nas zdecydowaliście się spędzić Wielkanoc 💛
To był wyjątkowy czas – pełen rodzinnego ciepła, dziecięcej radości i cudownej świątecznej atmosfery, którą tworzy się tylko razem 🐣🌿 🥚🌷🏔️🐑⛄️☘️❤️
Wasza obecność była dla nas czymś naprawdę wyjątkowym. Wnieśliście do tego miejsca ciepło i cudowną energię, którą trudno opisać słowami 🌿

To właśnie dla takich chwil powstała nasza Osada Zbójnicka Turnia – żeby można było zwolnić, odetchnąć pełną piersią, pobyć blisko natury i na moment zatrzymać się w tym pędzącym świecie ⛰️✨
Dlatego tym bardziej doceniamy, kiedy trafiają do nas osoby, które nie tylko tu są… ale naprawdę przeżywają to miejsce, czują jego klimat i zostawiają po sobie coś dobrego 🤍

Dziękujemy jeszcze raz za ten czas, za Waszą obecność i za energię, którą tu zostawiliście – zostanie z nami na długo 💫

Do zobaczenia kochani – zawsze jesteście u Nas mile widziani 😍 💛

Konkurs ze Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live ❤️Warunki są dwa 🔆🔆🔆 Musisz zaobserwować naszą stronę oraz być obs...
06/04/2026

Konkurs ze Splendor ROOM- transmisje sprzedażowe live ❤️

Warunki są dwa 🔆🔆

🔆 Musisz zaobserwować naszą stronę oraz być obserwującym stronę Splendor Room

🔆 Odpowiedzieć w komentarzu na poniższe pytanie 🙋‍♀️ 😃⤵️

Nasze domki są 8 osobowe 😃😃😃😃😃😃😃😃 dlatego odpowiedz na pytanie :

,, Kogo zabierzesz ze soba i dlaczego ,, ? 😃

Miło nam będzie jak oznaczysz osoby które chcesz zabrać 👌

Wybierzemy według nas najciekawszą odpowiedź.

Termin pozostawiania komentarzy do 14 kwietnia 2026 godz 24:00 🕛

Wybrany komentarz opublikujemy na naszej stronie i zaprosimy w gości zwycięzcę / zwyciężczynię wraz z rodziną lub przyjaciółmi 😃do naszej Osady ⛰️

Podamy dwa terminy pobytu do wyboru.
Zwyciężczyni/ zwycięzca wybiera jedne z nich w ciągu 7 dni od podania dwóch terminów. Następnie jest zobowiązany przyjechać w wybranym terminie. W przypadku rezygnacji z wybranej daty / zaproszenie przepada.
Nie będą brane pod uwagę komentarze które pozostawiły osoby nieobserwujące strony.

wśród fanów

05/04/2026

Wielkanoc w sercu Tatr...🐣🏔️
whirlpool bath przygotowane❤️ czekamy na Naszych gości

W górach halny niesie zmianę – czasem gwałtowną, ale potrzebną 🌬️  Ciepły, silny wiatr schodzący z Tatr od wieków budził...
04/04/2026

W górach halny niesie zmianę – czasem gwałtowną, ale potrzebną 🌬️

Ciepły, silny wiatr schodzący z Tatr od wieków budził respekt, ale też przynosił oczyszczenie – przeganiał chmury, odsłaniał szczyty i zostawiał po sobie przejrzyste powietrze oraz ciszę, która koi.

Niech te Święta Wielkanocne przyniosą Wam właśnie taką dobrą przemianę – spokojną, głęboką i prawdziwą.

Niech oczyści to, co zbędne, zrobi miejsce na nowe i pozwoli zobaczyć więcej – dalej i wyraźniej.

Życzymy Wam spokoju, światła i nadziei, które – jak widok na Tatry po halnym – zostają w sercu na długo.

Wesołego Alleluja 🐣🌿🐑🌷🏔️
życzy
Osada Zbójnicka Turnia

26/03/2026

Wiosna zawitała pod Tatrami! 🌸

Krokusy już kwitną i tworzą przepiękne, fioletowe dywany – to idealny moment, żeby wyrwać się z codzienności i złapać trochę świeżego, górskiego powietrza 🌿💜

Zapraszamy do Osady Zbójnicka Turnia – przytulnych, komfortowych domków, w których naprawdę można odpocząć i zwolnić tempo ✨

🌼 Idealne miejsce na:
• weekend we dwoje
• rodzinny wyjazd
• wiosenny relaks z dala od zgiełku

Spacery wśród krokusów, cisza, natura i chwile tylko dla siebie – brzmi dobrze? 😊

Nie zwlekaj – krokusy nie czekają długo! Zarezerwuj swój pobyt i poczuj wiosnę w górach 🏔️

📩 Napisz lub zadzwoń do nas i zarezerwuj swój domek!
☎️ +48 724 850 440

Adres

Kiry 40, Kościelisko
Koscielisko
34-511

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
Środa 09:00 - 21:00
Czwartek 09:00 - 21:00
Piątek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Niedziela 09:00 - 21:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Osada Zbójnicka Turnia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Osada Zbójnicka Turnia:

Skróty

Udostępnij